Technický pracovník / údržbár

Pridaný pred 2 roky

Základné informácie

Počet voľných pracovných miest: 1

Miesto výkonu práce: Chotárna 41, 949 01 Nitra

Ponúkaná hrubá mzda: od 6,00€ / hod + mesačné odmeny

Dátum nástupu: dohodou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Údaje o pracovnom mieste

Náplň práce:

  • opravárenské, údržbárske, základné elektroinštalačné a vodárenské práce
  • drobné rekonštrukčné, maliarske práce a pomocné stavebné práce
  • bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov
  • plnenie ďalších úloh súvisiacich s činnosťou na danej pozícii na základe poverenia nadriadeného
  • pomocné práce v skladových priestoroch, manipulácia s tovarom, uskladňovanie a označovanie tovaru, starostlivosť o čistotu
    a poriadok v skladových priestoroch
  • aktívna účasť pri inventarizácii tovaru v sklade
  • starostlivosť o zverený VZV a jeho funkčnosť
  • vedenie prideleného vozidla, zodpovednosť za pridelené vozidlo, udržiavanie čistoty a funkčnosti vozidla
  • zodpovednosť za zverené náradie a stroje, udržiavanie ich čistoty a funkčnosti
  • údržba areálu spoločnosti : kosenie, strihanie stromov, odstraňovanie buriny zo spevnených plôch a čistenie
    komunikácií
  • činnosti zimnej údržby: strojné a ručné čistenie cestných komunikácií, strojný a ručný posyp objektov
  • dodržiavanie všetkých bezpečnostných a požiarnych predpisov a nariadení týkajúcich sa poriadku a čistoty v areáli
    spoločnosti

Zamestnanecké výhody, benefity

  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • perspektíva dlhodobej spolupráce
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • finančný príspevok na stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity alebo s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti: údržbár, skladník, záhradník, pracovná pozícia vhodná aj pre absolventa

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie: skupina B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • majiteľ preukazu obsluhy VZV
  • samostatné myslenie
  • zručnosť, šikovnosť
  • technický typ
  • spoľahlivosť, dochvíľnosť, zodpovednosť

Informácie o výberovom konaní

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, za účelom výberového konania.

Napíšte nám

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA. Uplatňujú sa pravidlá Ochrany osobných údajov spoločnosti Google a jej Zmluvné podmienky.

Náplň práce

Kategória pracovnej ponukyplný uväzok

Uchádzať sa online