Novosedlík

Sme stavebná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 1994. Venujeme sa komplexnej výstavbe priemyselných, logistických, bytových a polyfunkčných objektov a výstavbe komunikácií a spevnených plôch. Ďalšou našou činnosťou sú rekonštrukcie vrátane dodávok interiérov a technológií. Pre svojich zákazníkov zabezpečujeme aj spracovanie projektovej dokumentácie a inžiniersku činnosť. Stavebné diela realizujeme prevažne na Slovensku a príležitostne v zahraničí.

0
rokov na trhu
0
vlastných developérskych projektov
0
ukončených projektov

Našou silnou stavebnou aktivitou sú vlastné developérske projekty. Aktuálny projekt v meste Leopoldov ponúka nízkoenergetické bývanie v 9 radových rodinných domov a 63 bytových jednotkách. Ukončený projekt výstavby nízkoenergetických bytov v Šelpiciach, pri Trnave, pozostáva z 8 bytových domov s 88 bytovými jednotkami. Ďalšie pripravované projekty zahŕňajú výstavbu retailového centra N-market, kancelárskych priestorov N-office a bytovú výstavbu v Karlovej Vsi.

Taktiež vykonávame obchodnú a výrobnú činnosť – stavebné materiály predávame vo vlastných predajniach stavebnín v Hlohovci a v Nitre.

V neposlednom rade ponúkame prenájom stavebných strojov a nákladnú dopravu.

Viac než stavba

Naše najväčšie stavby

DEICHMANN

Dunajská Streda

ZF BOGE

Trnava

SAARGUMMI

Dolné Vestenice

ALFUN

Sereď

SILFOX

Nitra

DIECÉZNE CENTRUM

Žilina

FAMILY CENTRUM

Nitra

LUNA

Nitra

NOVOPOLD

Leopoldov

Naša spoločnosť je rodinnou firmou so silnou tradíciou, založenou na budovaní dobrého mena a kvalitných služieb pre zákazníka.

Spoločnosť zaviedla a udržiava certifikát kvality od roku 2000 a od roku 2008 prešla na (IMS) Integrovaný manažérsky systém.

Chcete nás kontaktovať?

V prípade akýchkoľvek otázok a objednania našich služieb nás neváhajte kontaktovať na 037/741 56 84 alebo na nitra@novosedliksro.sk

Kontakt