Project Description

Projekt NOVOPOLD sa vyznačuje výhodnou polohou v rámci dopravnej dostupnosti do okresného mesta Hlohovec (3,5 km), napojenie na diaľničnú trasu D1 (3 km) a 18 km od krajského mesta Trnava a kúpeľné mesto Piešťany je vzdialené iba 15 km.

Projekt je prístupný priamo z cestnej komunikácie Hlohovská cesta, ktorá tvorí hlavnú prístupovú komunikáciu do Leopoldova. Obytný komplex NOVOPOLD je od Hlohovskej cesty oddelený zeleným pásom s výsadbou zelene a chodníkom pre peších a ponúka ideálne bývanie pre mladé rodiny i každú generáciu, ktorá u prednostňuje pokojné bývanie vidieckeho charakteru s výhodami mestského života.

Rodinné domy s 3 alebo 2 bytovými jednotkami

Táto časť je tvorená 22 rodinnými domami s tromi, resp. dvomi, bytovými jednotkami t.j. spolu 63 bytov. 3-izbové bytové jednotky sú mezonetového typu, umiestnené na 1. a 2. NP, ku ktorým je priradená pred-záhradka a záhradka. Každá izba má vlastný balkón, obývacia hala je prepojená s obidvoma časťami oddychového priestoru odkiaľ sa vstupuje na vonkajšie terasy.

Na 3 ústúpenom NP sa nachádzajú 1 a 2– izbové byty, do ktorých sa vystupuje po vonkajšom prekrytom schodisku. K bytu prináleží veľká terasa, pri 2-izbových bytoch to je až cca 40 m2.

Parkovanie je pred rodinným domom.

Číslo bytu Počet izieb Podlažie Výmera bytu (m2) Terasy a balkóny (m2) Status Záhrada Detail
B10-3 2 3. NP 52,52 38 na prenájom nie

Radové domy

Druhá časť je tvorená radovou zástavbou 9 rodinných domov. Domy sú 4-izbové s oddelenou dennou (1. NP) a nočnou časťou (2. NP). Obývacia hala je prepojená s oddychovým priestorom – vonkajšia terasa v prednej aj zadnej časti pozemku. Súčasťou domu je garáž, ktorá je prepojená s rodinným domom cez vonkajší prekrytý chodník. Súčasne je možné parkovať aj na spevnenej ploche pred každým rodinným domom.

Číslo bytu Počet izieb Výmera domu (m2) Terasy (m2) Balkóny (m2) Status Záhrada Detail
J18 4 125,88 20,61 6,44 skolaudovaný áno

SITUÁCIA – celková situácia obytného komplexu formát .pdf

Napíšte nám

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA. Uplatňujú sa pravidlá Ochrany osobných údajov spoločnosti Google a jej Zmluvné podmienky.