Project Description

Projekt NOVOPOLD sa vyznačuje výhodnou polohou v rámci dopravnej dostupnosti do okresného mesta Hlohovec (3,5 km), napojenie na diaľničnú trasu D1 (3 km) a 18 km od krajského mesta Trnava a kúpeľné mesto Piešťany je vzdialené iba 15 km.

Projekt je prístupný priamo z cestnej komunikácie Hlohovská cesta, ktorá tvorí hlavnú prístupovú komunikáciu do Leopoldova. Obytný komplex NOVOPOLD je od Hlohovskej cesty oddelený zeleným pásom s výsadbou zelene a chodníkom pre peších a ponúka ideálne bývanie pre mladé rodiny i každú generáciu, ktorá u prednostňuje pokojné bývanie vidieckeho charakteru s výhodami mestského života.

Rodinné domy s 3 alebo 2 bytovými jednotkami

Táto časť je tvorená 22 rodinnými domami s tromi, resp. dvomi, bytovými jednotkami t.j. spolu 63 bytov. 3-izbové bytové jednotky sú mezonetového typu, umiestnené na 1. a 2. NP, ku ktorým je priradená pred-záhradka a záhradka. Každá izba má vlastný balkón, obývacia hala je prepojená s obidvoma časťami oddychového priestoru odkiaľ sa vstupuje na vonkajšie terasy.

Na 3 ústúpenom NP sa nachádzajú 1 a 2– izbové byty, do ktorých sa vystupuje po vonkajšom prekrytom schodisku. K bytu prináleží veľká terasa, pri 2-izbových bytoch to je až cca 40 m2.

Parkovanie je pred rodinným domom.

Číslo bytu Počet izieb Podlažie Výmera bytu (m2) Terasy a balkóny (m2) Status Záhrada Detail
B10-3 2 3. NP 52,52 38 na prenájom nie

Radové domy

Druhá časť je tvorená radovou zástavbou 9 rodinných domov. Domy sú 4-izbové s oddelenou dennou (1. NP) a nočnou časťou (2. NP). Obývacia hala je prepojená s oddychovým priestorom – vonkajšia terasa v prednej aj zadnej časti pozemku. Súčasťou domu je garáž, ktorá je prepojená s rodinným domom cez vonkajší prekrytý chodník. Súčasne je možné parkovať aj na spevnenej ploche pred každým rodinným domom.

SITUÁCIA – celková situácia obytného komplexu formát .pdf

Napíšte nám

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA. Uplatňujú sa pravidlá Ochrany osobných údajov spoločnosti Google a jej Zmluvné podmienky.