Nákupca

Pridaný pred 2 roky

Základné informácie

Počet voľných pracovných miest: 1

Miesto výkonu práce: Chotárna 41, 949 01 Nitra

Ponúkaná hrubá mzda: od 1.300,-€ / mesiac + odmeny v závislosti od kvality dosiahnutých výsledkov

Dátum nástupu: dohodou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Údaje o pracovnom mieste

Náplň práce:

  • nákup materiálov, komplexných alebo špecifických komponentov a služieb v súlade so zásobovaním stavieb
  • manažment existujúceho portfólia dodávateľov ako aj aktívne rozširovanie portfólia o nových dodávateľov
  • zabezpečenie výberových procesov
  • spracovanie denných a týždenných požiadaviek zo stavieb a prevádzok
  • vyhodnotenie cenových ponúk (výber najvýhodnejších ponúk pri objednávkach materiálov a služieb)
  • výber dodávateľov
  • vystavovanie objednávok podľa potreby stavieb
  • spracovávanie a odsúhlasovanie faktúr
  • sledovanie stavu jednotlivých objednávok, komponentov a materiálov, dohľad nad dodržiavaním termínov doručenia ako aj
    kvality objednaného tovaru
  • aktívna komunikácia s dodávateľmi
  • zúčastňovanie sa porád denného a týždňového rozdelenia úloh
  • plnenie úloh a cieľov pre zabezpečenie logistiky a dopravy
  • inventúra – koordinácia a riadenie skladového hospodárstva
  • zodpovednosť za vnútropodnikovú dopravu
  • správa majetku spoločnosti
  • spolupráca s celým tímom a oddeleniami

Zamestnanecké výhody, benefity

  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • perspektíva dlhodobej spolupráce
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • moderná pracovná technika
  • príjemné pracovné prostredie
  • káva, čaj
  • športové aktivity
  • odborné vzdelávanie, školenia

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie: úplné stredné odborné vzdelanie v odbore stavebníctvo (ukončené vzdelanie technického, stavebného alebo strojárskeho smeru)

Dĺžka praxe: minimálne 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Jazykové znalosti: Anglický jazyk – Úplný začiatočník (A1)

Vodičské oprávnenie: skupina B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • znalosť stavebných materiálov
  • skúsenosť v oblasti nákupu, prípadne strategického nákupu výhodou
  • precíznosť, zodpovednosť, flexibilita
  • dobré organizačné schopnosti
  • analytické myslenie
  • ochota pracovať s vysokým pracovným nasadením
  • schopnosť samostatnej práce
  • komunikatívnosť, čestnosť, cieľavedomosť
  • tímový hráč

Počítačové Znalosti:

  • Microsoft Word – Základy
  • Microsoft Excel – Základy
  • Microsoft Outlook – Základy

Informácie o výberovom konaní

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, za účelom výberového konania.

Napíšte nám

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA. Uplatňujú sa pravidlá Ochrany osobných údajov spoločnosti Google a jej Zmluvné podmienky.

Náplň práce

Kategória pracovnej ponukyplný uväzok

Uchádzať sa online