Murár

Pridaný pred 2 roky

Základné informácie

Počet voľných pracovných miest: 4

Miesto výkonu práce: Stavby zamestnávateľa

Ponúkaná hrubá mzda: od 6,- € / hodina

Dátum nástupu: dohodou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce:

  • zhotovovanie stavebných konštrukcií murovaním a betónovaním
  • vyrovnávanie podkladov stierkovými hmotami
  • zhotovovanie jednovrstvových omietok cementových a vápenocementových, hladených oceľovým hladítkom, štukových omietok, mietky zo špeciálnych omietkových zmesí, realizovaných ručne
  • vymurovanie muriva  od jednoduchých po zložité konštrukcie, vrátane rozmiešavania a zakladania všetkých druhov muriva podľa stavebných výkresov
  • montáž stropov z keramických a železebetónových nosníkov a vložiek
  • montáž prekladov, betonáž poterov, zatepľovanie fasád

Pracovné miesto vhodné aj pre: absolventa

Ponúkané výhody: zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie: stredné odborné vzdelanie v odbore murár

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:

  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Osobnostné predpoklady

  • praktické myslenie

Informácie o výberovom konaní

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, za účelom výberového konania.

Napíšte nám

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA. Uplatňujú sa pravidlá Ochrany osobných údajov spoločnosti Google a jej Zmluvné podmienky.

Náplň práce

Kategória pracovnej ponukyplný uväzok

Uchádzať sa online