Pracovník technickej prípravy, rozpočtár

Základné informácie

Počet voľných pracovných miest: 1

Miesto výkonu práce: Chotárna 41, 949 01 Nitra

Ponúkaná hrubá mzda: od 1100,-€ / mesiac + pohyblivá zložka mzdy

Dátum nástupu: dohodou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Údaje o pracovnom mieste

Náplň práce:

  • spracovanie rozpočtov a kalkulácií stavebných činností v programe CENKROS
  • zadávanie podkladov na vypracovanie cenových ponúk pre jednotlivých subdodávateľov, vyhodnocovanie ponukovýchrozpočtov, kompletizácia cenových ponúk pre výber dodávateľa
  • príprava návrhov Zmlúv o dielo so subdodávateľmi, dodatky, vedenie evidencie zmlúv, finančných kariet, kontrolovanie správnosti fakturácie podľa ZoD, objednávok
  • spolupráca a rokovania s investorom stavby
  • spracovanie výrobnej kalkulácie, materiálových limitiek, mzdových kalkulácií
  • kontrola výkazu výmer s projektovou dokumenáciou
  • vytváranie harmonogramov výstavby

Zamestnanecké výhody, benefity

  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • perspektíva dlhodobej spolupráce
  • práca v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie: úplné stredné odborné vzdelanie v odbore pozemné staviteľstvo

Dĺžka praxe: minimálne 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie: skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

  • technické myslenie
  • zodpovednosť a spoľahlivosť pri riešení zadaných úloh
  • dobré komunikačné zručnosti
  • schopnosť pracovať v tíme

Počítačové Znalosti:

  • CENKROS – expert
  • AUTOCAD – pokročilý
  • MICROSOFT OFFICE – pokročilý

Ďalšie požiadavky:

  • od uchádzača požadujeme znalosť stavebných materiálov

Osobnostné predpoklady

  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť

Informácie o výberovom konaní

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, za účelom výberového konania.

Napíšte nám

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA. Uplatňujú sa pravidlá Ochrany osobných údajov spoločnosti Google a jej Zmluvné podmienky.