Rozpočtár-prípravár stavieb

Pridaný pred 2 roky

Základné informácie

Počet voľných pracovných miest: 1

Miesto výkonu práce: Chotárna 41, 949 01 Nitra

Ponúkaná hrubá mzda: od 1.300,-€ – 2.000,-€ / mesiac v závoslosti od úrovne schopností a kvality dosiahnutých výsledkov

Dátum nástupu: dohodou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Údaje o pracovnom mieste

Náplň práce:

  • spracovanie stavebných rozpočtov, kalkulácií a cenových ponúk
  • zadávanie podkladov na vypracovanie cenových ponúk pre subdodávateľov,
    vyhodnocovanie ponukových rozpočtov, kompletizácia cenových ponúk pre výber
    dodávateľa
  • uzatváranie Zmlúv o dielo (ZoD) so subdodávateľmi, kontrolovanie správnosti
    fakturácie podľa ZoD, objednávok
  • spolupráca a rokovania s investorom a subdodávateľmi stavby
  • spracovanie materiálových limitiek, výrobnej kalkulácie, mzdových kalkulácií
  • kontrola výkazu výmer s projektovou dokumenáciou
  • vytváranie harmonogramov výstavby

Zamestnanecké výhody, benefity

  • moderná pracovná technika
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • perspektíva dlhodobej spolupráce
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • príjemné pracovné prostredie
  • káva, čaj
  • stravné lístky
  • športové aktivity
  • odborné vzdelávanie, školenia

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie: úplné stredné odborné vzdelanie v odbore pozemné staviteľstvo

Dĺžka praxe: pozícia vhodná pre absolventa

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie: skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

  • technické a tvorivé myslenie
  • zodpovednosť a spoľahlivosť pri riešení zadaných úloh
  • dobré komunikačné zručnosti
  • schopnosť pracovať v tíme

Počítačové Znalosti:

  • CENKROS – základy
  • AUTOCAD – základy
  • MICROSOFT OFFICE – základy

Osobnostné predpoklady

  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť

Informácie o výberovom konaní

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, za účelom výberového konania.

Napíšte nám

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA. Uplatňujú sa pravidlá Ochrany osobných údajov spoločnosti Google a jej Zmluvné podmienky.

Náplň práce

Kategória pracovnej ponukyplný uväzok

Uchádzať sa online